Nasi stali Współpracownicy

Bardzo ważna jest dla nas doświadczona i profesjonalna kadra. Współpracujemy z programistami i Artystami 3D. Planujemy w niedługim czasie otworzyć kursy WordPresa.

#

Ryszard Ząbkowski Artysta 3D, Programista

Z przyjemnością przedstawiam mojego stałego współpracownika, Pana Ryszarda Ząbkowskiego propagatora nauki. To specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Samodzielnie kierowałem wieloma ogólnopolskimi kampaniami reklamowymi dla marek takich jak Electrolux, Nespresso czy Raffaello. Specjalista od marketingu cyfrowego. Przez wiele lat swojej kariery skupiałem się na grafice 3D, łącząc moje umiejętności programowania z zaawansowaną grafiką.

Moja przygoda z programowaniem rozpoczęła się piętnaście lat temu, projektując pełne interakcji i animacji strony internetowe w języku ActionScript. Następnie poszerzyłem swoje umiejętności, ucząc się Pythona i C#. Moje wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej umożliwiło mi prowadzenie efektywnych szkoleń. Byłem wykładowcą na uczelni ASP, gdzie przekazywałem wiedzę przyszłym specjalistom. Prowadziłem również kursy dla pracowników kilku renomowanych agencji graficznych oraz szkolenia z programowania dla dzieci.

Jestem przekonany, że edukacja i rozwijanie umiejętności w dziedzinie grafiki 3D i programowania są kluczowe, dlatego z pasją i zaangażowaniem propaguję tę dziedzinę. Jestem gorącym zwolennikiem edukacji i rozwoju intelektualnego.